Zabiegi wykonywane są w oparciu i z wykorzystaniem wyłącznie profesjonalnych kosmetyków takich firm, jak: O.P.I, EDUARD GERLACH GMBH (seria Gehwol), DEPILEVE.

O.P.I
Gehwol
DEPILEVE
Kryolan
Nouveau Lashes
COSMELAN
ERICSON LABORATORIE
 • O.P.I :Marka OPI od 30 lat szczyci się pozycją absolutnego lidera na rynku produktów do profesjonalnej pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Firma zatrudnia zespół naukowców, którzy w procesie ich tworzenia wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie i osiągnięcia badawcze współczesnej nauki. OPI jest kreatorem stylistyki i mody w dziedzinie upiększania dłoni i stóp.
  www.opinails.pl
 • Gehwol to profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji stóp, produkowane przez Eduard Gerlach GmbH . Firma to od ponad stu lat dba o potrzeby swoich klientów, opierając się na opinii specjalistów pielęgnacji stóp, którzy są podstawowym ogniwem dystrybucji preparatów Gehwol.
  www.gehwol.pl
 • DEPILEVE – to światowy lider w depilacji profesjonalnej od ponad 30-stu lat obecna w 96 krajach na 6 kontynentach. Woski Depileve w odróżnieniu od innych wosków na rynku, mają w swoim składzie wyjątkowo wysoki procent żywicy(70%) z najlepszego gatunku sosny, ze sprawdzonych źródeł światowych, co charakteryzuje je doskonałą przyczepnością i lepkością. Żywica ta pozwala na optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie nawet najkrótszych włosków (już od 0,5mm). Zawartość żywicy naturalnej w woskach Depileve oraz dodatek wyciągów roślinnych z azulenu, lawendy, masła karite, oliwy z oliwek i innych cennych składników powoduje, że depilację można dopasować indywidualnie do potrzeb najbardziej delikatnej i wrażliwej skóry.
  www.depilevepolska.pl
 • Kryolan – najbardziej znana firma na świecie, która zajmuje się produkcją profesjonalnych kosmetyków do charakteryzacji oraz makijażu dla potrzeb teatru, telewizji, filmu czy fotografii.
 • Nouveau Lashes – To obecnie topowa, szeroko promowana i opisywana w mediach metoda przedłużania rzęs. To doceniana przez ekspertów metoda stworzona dla kobiet oczekujących długo utrzymującego się efektu. Dzięki zabiegom uzupełniającym pozwala nieustannie cieszyć się zjawiskowymi rzęsami. Profesjonalne przedłużanie i pogrubianie rzęs to obecnie hit stylizacji i w opinii wielu ekspertów numer jeden w kategorii beauty.
 • Cosmelan jest najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą terapią wybielającą przebarwienia na skórze. Jest rewelacyjnym zabiegiem peelingującym i złuszczającym naskórek, który perfekcyjnie wyrównuje koloryt, doskonale rozjaśnia, a przede wszystkim aktywuje naturalne procesy odnowy skóry.
 • www.ericson-laboratoire.pl