kosmetyczka

Witam na mojej stronie internetowej

Salon Kosmetyczka stworzyłam z myślą o osobach, które pragną dbać o swój wygląd i spędzić czas w otoczeniu, gdzie ciepło i harmonia pozwolą na odprężenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Jestem specjalistą w dziedzinie kosmetologii, dbam o komfort i indywidualny charakter wizyt, oferując szeroki wachlarz usług w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała.

Od kilkunastu już lat zajmuję się kosmetyką profesjonalną, makijażem, stylizacją paznokci oraz pielęgnacją stóp na najwyższym poziomie. Jestem absolwentką Policealnego Studium Kosmetycznego w Poznaniu, o specjalności kosmetyka. Ukończyłam Akademię Podologii oraz Akademię Wizażu i Wizerunku.

Pracuję wyłącznie na sprawdzonych, efektywnych w działaniu i najwyższej jakości kosmetykach, proponując atrakcyjne i przyjemne zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymać twarz i ciało w doskonałej kondycji. W tym celu wykorzystuję najnowocześniejsze technologie (MAXIMUS) pozwalające na modelowanie owalu twarzy, sylwetki, redukcję zmarszczek, tkanki tłuszczowej i cellulitu. Stosuję skuteczne w usuwaniu przebarwień zabiegi COSMELANEM. Współpracuję z najlepszymi markami w branży kosmetycznej: O.P.I, GEHWOL – Eduard Gerlach, DEPILEVE, KRYOLAN, NOUVEAU LASHES.

Zapraszam serdecznie do mojego salonu
Małgorzata Baum